کرمانشاهیان راه یافته به بهارستان کدامند؟

photo_۲۰۲۰-۰۲-۲۲_۱۲-۱۵-۴۲

کار شمارش آرا در کرمانشاه پایان یافت و تکلیف ۶ کرسی نمایندگان مجلس در حوزه های انتخابیه این استان كرمانشاه مشخص شد.
به گزارش باختر و به نقل از مهر، شمارش آرای حوزه‌های انتخابیه شش‌گانه استان کرمانشاه ازجمعه شب آغاز و نتایج این شمارش ديروز مشخص شد.
در حوزه انتخابیه کرمانشاه عبدالرضا مصری با کسب ۹۵ هزار و ۶۶ و نيز محمد رشیدی ۵۷ هزار و ۱۷۰ رأی راهی مجلس شدند و همچنین سلمان محمدی و ابراهیم عزیزی دو كانديدايي بودند كه به دور دوم راه یافتند.
در حوزه انتخابیه سنقروکلیایی هم مردم حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا را با ۱۱ هزار و ۱۶۰ رأی برای بار دوم راهی بهارستان کردند.
در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو بخشی پور با کسب ۱۴ هزار و ۲۲۰ رأی و نادر نادری با ۱۳ هزار و ۱۲۷ رأی به دور دوم راه یافتند و اوراماناتی ها (پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی) هم با اختلاف بالایی آرش لهونی را با ۳۰ هزار و ۹۳۳ رأی به عنوان وکیل خود به مجلس فرستادند.
در حوزه انتخابیه صحنه، هرسین و کنگاور هم علی رضایی با کسب ۳۶ هزار و ۵۰۳ رأی به عنوان نماینده مردم این شهرستان به مجلس یازدهم راه یافت.
همچنین شهریار حیدری هم در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب با کسب ۲۷ هزار و ۶۹۱ رأی راهی بهارستان شد.
گفتني است ليست اعلام شده فوق تا زمان ارسال روزنامه به چاپخانه توسط هيأت نظارت بر انتخابات استان مورد تأييد قرار نگرفته بود و همچنان در دستبررسي بوده و لذا امكان تغيير در اين ليست وجود دارد و تعداد آراي اعلام شده ،قطعي نمي باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 55 = 61