کرمانشاه آماده میزبانی سوپر جام ایران

مشروح خبر

150900467304498400

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه، از آمادگی استان برای میزبانی دیدار سوپرجام فوتبال کشور که قرار است بین تیم های پرسپولیس و استقلال برگزار شود، خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، ارسلان حسینی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی کرمانشاه اظهار کرد: مذاکراتی با فدراسیون و نهادهای مربوطه برای برگزاری دیدار سوپر جام فوتبال ایران که بین قهرمان لیگ و جام حذفی برگزار می شود، داشته ایم.
وی با بیان اینکه دیدار سوپرجام بین تیم های پرسپولیس و استقلال که به ترتیب قهرمان لیگ و جام حذفی شده اند، برگزار می شود، افزود: تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا موافقت نهادهای ذیربط را برای برگزاری این مسابقه در کرمانشاه جلب کنیم.
حسینی ادامه داد: امیدوارم فدراسیون با این درخواست موافقت کند تا روحیه از دست رفته مردم کرمانشاه پس از حادثه تلخ زلزله مهیب 7.3 ریشتری سال گذشته، باز گردد.
مسابقه سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و استقلال طبق اعلام مسئول کمیته مسابقات سوپر جام باشگاه های ایران قرار است 29 تیر برگزار شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه به وضعیت ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه اشاره و با تاکید بر اینکه این پروژه ورزشی از نیازهای ضروری این دیار به شمار می رود، افزود: ورزشگاه 15 خرداد سال 86 کلنگ زنی و در سال 93 مورد افتتاح قرار گرفت و تاکنون نیز برای آن 230 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با بیان اینکه رفع نواقص این پروژه حدود 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مبلغ 20 میلیارد ریال برای این کار اختصاص داده است.
حسینی یادآوری کرد: با رایزنی های انجام شده مابقی اعتبار مورد نیاز این طرح با مشارکت استانداری تامین خواهد شد.
ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه در بهمن 93 با دیدار
تیم های منتخب فوتبال ایران و استان کرمانشاه
افتتاح شد اما به دلیل وجود مشکلات متعدد از جمله کیفیت نامطلوب چمن و سایر مشکلات زیرساختی، چندان مورد استفاده قرار نگرفته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

+ 84 = 88