کرمانشاه در مدیریت سیل مسلط عمل کرد

97-05-c13-783

رئیس شورای شهر تهران گفت: با بازدیدی که از شهر کرمانشاه داشتیم و بر اساس اطلاعاتی که به ما رسیده است استان کرمانشاه در بحث مدیریت بحران سیل مسلط عمل کرده است و در حال حاضر استان کرمانشاه مشکل چندانی در این خصوص ندارد.
به گزارش باختر و به نقل از فارس از کرمانشاه، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در نشستی با شهردار و اعضای شورای شهر کرمانشاه،که در محل شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: با بازدیدی که از شهر کرمانشاه داشتیم و بر اساس اطلاعاتی که به ما رسیده استان کرمانشاه در بحث مدیریت بحران سیل مسلط عمل کرده و در حال حاضر استان کرمانشاه مشکل چندانی در این خصوص ندارد.
هاشمی رفسنجانی با اشاره به اعزام 150 نفر از پرسنل و 50 دستگاه از ادوات شهرداری تهران، جهت کمک به سیل‌زدگان خوزستانی، اعلام کرد: در بازدیدی که امروز با همراهی جمعی از اعضای شهرداری تهران و رئیس شورای عالی استان‌ها از خوزستان داشتیم، نیروهای شهرداری تهران حدود 10 کیلومتر سیل بند در مناطقی که مردم می‌خواهند در محل زندگی خود بمانند ایجاد کرده‌اند و نیروهای شهرداری در این مناطق حضور دارند و خدمات لازم را به مردم ارائه می‌دهند.
وی افزود: الحمدا… در حال حاضر وضعیت استان خوزستان خوب است و آب در حال پایین رفتن است.
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه مردم پلدختر دچار مشکل «گل زدگی» شده‌اند، ادامه داد: در پلدختر تقریبا 20 روز است شهرداری تهران فعال است و توانسته است خانه‌های زیادی را از گل و لای پاک کند.رئیس شورای شهر تهران در مورد سیل استان گلستان عنوان داشت: شهرداری تهران در سیل گلستان نیز 150 نفر از پرسنل شهرداری و نیز 50 دستگاه از ادوات شهرداری را به آق‌قلا و گمیشان اعزام کرد که هنوز هم در این مناطق حضور دارند و درحال خدمت‌رسانی هستند.
هاشمی تصریح کرد: در مدیریت بحران مردم توقع دارند کمک‌ها بعد از بحران هم ادامه یابد و مردم فراموش نشوند.
وی در پایان کمک 2 میلیارد یورویی از صندوق توسعه ملی به اذن رهبر معظم انقلاب را در کمک به مردم مناطق سیل‌زده بسیار مؤثر دانست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + = 22