«کرونا» قاتلی که آزادانه می چرخد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی 24 ساعت گذشته 10 نفر از هم‌استانی‌ها به علت ابتلا به کووید 19 جان خود را از دست داده و 28 مورد نیز بستری جدید داشتیم.
به گزارش باختر و به نقل از فارس، مهدی محمدی در جمع اصحاب رسانه، ویروس کرونا را همانند یک قاتل جنایتکار زنجیره‌ای توصیف کرد که با یک چاقو تیز و خونی در خیابان‌های کرمانشاه به دنبال قربانی می‌گردد تا خون شهروندان را بریزد.
وی اشاره‌ای به آمار مبتلایان طی 24 ساعت گذشته داشت و گفت: طی این مدت 10 نفر از هم‌استانی‌ها به علت ابتلا به کووید 19 جان خود را از دست داده و 28 مورد نیز بستری جدید
داشتیم.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، شمار بیماری بستری شده به کرونا ویروس مثبت را از ابتدای شیوع این ویروس در استان تا به امروز را 2 هزار و 529 مورد اعلام کرد و افزود: تعداد کل نمونه‌های گرفته شده نیز 45 هزار 424 مورد بوده است.
وی با تشکر از همکاری مردم در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: این روزها خیابان‌های معروف به رفت و آمد شهروندان، قدری خلوت‌تر شده و بیشتر مردم از ماسک استفاده می‌کنند که تاثیر این رفتارها را طی هفته‌های آینده خواهیم دید.معرف به رفت و آمد هستند بیشتر شده استفاده از ماسک بهتر است.
محمدی با تاکید بر استفاده از ماسک برای عموم مردم، گفت: استفاده از ماسک به عنوان یک مولفه مهم در زندگی اجتماعی جزء ضروریت‌های زندگی است، البته فاصله‌گذاری اجتماعی و شست‌شوی مکرر دست‌ها نیز باید همواره رعایت شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =