«کرونا» کلنگ‌زنی پردیس «پیروزی» را به تعویق انداخت

157162161
مشروح خبر

 

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: شیوع بیماری کرونا در چندین ماه گذشته تاثیر مخربی روی روند ساخت پردیس «آزادی» کرمانشاه نگذاشت و با پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه، آماده بهره‌برداری در کمتر از یک ماه آینده خواهیم بود.
به گزارش باختر، محمدجواد کنجوری در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا در چندین ماه گذشته علی‌رغم ایجاد مشکلات اقتصادی و تعطیلی سینماها اما به لطف و همت موسسه «بهمن سبز» تاثیر مخربی روی روند ساخت پردیس آزادی کرمانشاه نگذاشت و با پیشرفت 90 درصدی پروژه آماده بهره برداری در کمتر از یک ماه آینده خواهیم بود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر مراحل عمرانی پردیس تقریبا به اتمام رسیده و سالن‌های VIP و صندلی‌ها و کافی‌شاپ و دکور تکمیل شده و در انتظار نصب سیستم‌های صوتی تصویری هستیم . این سینما در گذشته یک سالن 500 نفره داشت که اکنون تبدیل به پردیسی سه سالنه مجهز شده است.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه همچنین درباره افزایش قیمت بلیت، ادامه داد: هنوز دستوری برای ما صادر نشده است و بازگشایی سینما هم نیز برای ما قابل تخمین نیست، اما در هر صورت در زمان مناسب خودش ما آماده بهره‌برداری از سالن های موجود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.
وی درباره کلنگ‌زنی پردیس پیروزی کرمانشاه، افزود: بیماری کرونا فعلا پیگیری این پروژه را به تعویق انداخته و امیدواریم بعد از افتتاح سینما آزادی کرمانشاه، به سراغ پردیس پیروزی برویم.
گفتنی است، این سینما که متعلق به حوزه هنری بوده در حال حاضر زمینی خالی است که مقرر است این پردیس در هشت طبقه در قالب یک مال تجاری فرهنگی احداث و با هفت سالن سینما، که طبقه آخر سالن روباز چهار فصل است تا نیمه اول سال 99 کلنگ بخورد.
«پیروزی» اولین سینمای شهر کرمانشاه بود که در سال1396 بر اثر زلزله تخریب شد و به صلاحدید استانداری وقت، زمین آن را صاف کردند و از بهره‌برداری بازماند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

+ 31 = 39