کشف 65 کیلوگرم شیشه در کرمانشاه

photo_2020-02-01_13-25-26
مشروح خبر

photo_2020-02-01_13-25-26

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش و پیگیری های شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند منهدم و 65 کیلوگرم شیشه در کرمانشاه کشف شد.
به گزارش باختر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «علی اکبر جاویدان» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطلاع در خصوص فعالیت یک باند و اینکه قصد انتقال مقدار زیادی شیشه به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران چند روزی فعالیت این باند را در استان های شرقی کشور زیر نظر داشتند تا اینکه اعضای آن بوسیله یک دستگاه خودروی سمند نسبت به انتقال محموله مورد نظر به کرمانشاه اقدام کردند.
سردار جاویدان تصریح کرد: در همین راستا مراقبتهای لازم به عمل آمد و پس از مدتی تعقیب نامحسوس در ورودی شهر کرمانشاه نسبت به توقیف خودروی حامل مواد مخدر اقدام شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی سمند توقیفی، 65 کیلوگرم شیشه کشف و هر پنج عضو این باند که چهار نفر آقا و یک خانم بودند، دستگیر شدند.
وی افزود: متهمان دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.
سردار جاویدان در ادامه و با تاکید بر اینکه مبارزه با پدیده مواد مخدر یکی از اولویت های مهم کاری پلیس به شمار می رود، افزود: برخورد با این پدیده خانمان سوز نیازمند کمک و همراهی سایر دستگاه های اجرایی است.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا روز 10 بهمن بیش از 2 تن و 310 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد رشد نشان می دهد.
وی همچنین از انهدام 26 باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: در این راستا 6 هزار و 135 نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان، مشارکت کنندگان و حمل کنندگان مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.
سردار جاویدان در پایان با اشاره به دستگیری 2 هزار و 542 معتاد در استان از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: به شرط فراهم بودن زیر ساخت ها و محل مناسب برای نگهداری این افراد، پلیس این توان را دارد که ظرف مدت 48 ساعت همه معتادان متجاهر را از سطح خیابان جمع آوری کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + نوزده =

28 + = 31