کلاهبردار میلیاردی از زلزله‌زدگان سرپل‌ذهاب دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فردی در «سرپل ذهاب» خبر داد که به بهانه فروش سیمان با قیمت مناسب بیش از ۱۰ میلیارد ریال از مردم زلزله‌زده شهرستان کلاهبرداری کرده بود.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از چند فقره شکایت از فردی ساکن یکی از روستاهای سرپل ذهاب که اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: افراد شاکی اعلام کردند که پس از وقوع زلزله این فرد در چند مرحله اقدام به فروش سیمان با قیمت مناسب و کمتر از بازار به آنها جهت ساخت و ساز واحدهای مسکونی کرده و اعتمادشان را جلب نموده است.
سردار جاویدان تصریح کرد: طبق اظهارات شاکیان، فرد کلاهبردار پس از جلب اعتماد طعمه های خود، اقدام به دریافت مبلغی بیش از ۱۰ میلیارد ریال از ساکنان شهر سرپل ذهاب برای تهیه سیمان کرده و سپس متواری می شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه استعلام های صورت گرفته نیز خبر از بدهی های سنگین فرد کلاهبردار به دولت می داد، افزود: به همین خاطر این شخص از سوی دستگاه قضائی نیز تحت تعقیب قرار داشت.
وی گفت: تحقیقات پلیس ادامه داشت تا اینکه ماموران پس از اطلاع از حضور این فرد در سطح شهرستان با اقدامات فنی و اطلاعاتی خود مخفیگاه وی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر
شد.
سردار جاویدان در پایان با اشاره به اعترافات کلاهبردار دستگیر شده در خصوص جرایم خود، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با چنین افرادی برخورد کرده و اجازه نمی دهد حق مردم را پایمال کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 61 = 69