کمک 60 میلیاردی کرمانشاهیان به «سیل زدگان» کشور

57594186

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 60 میلیارد ریال کمک مردمی در سطح استان برای کمک به سیل زدگان کشور جمع آوری شده است.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، حسین خدرویسی با اشاره به سیل اخیر در بسیاری استانهای کشور گفت: مردم کرمانشاه نیز مانند مردم دیگر استان ها برای کمک به هموطنان سیل زده پای کار آمدند و خوشبختانه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 60 میلیارد ریال کمک مردمی در سطح استان جمع آوری شده است.
وی افزود: حدود دو میلیارد ریال از این میزان کمک ها نقدی و مابقی کمک ها در قالب ۵۵ هزار بسته مواد غذایی و آب آشامیدنی، ۵۷۰ تخته فرش و موکت، بیش از ۱۶ هزار تخته پتو، ۲۸۷ اجاق گاز، هفت هزار و ۵۷۸ کفش و البسه و حدود ۳۰ هزار بسته دیگر شامل سایر لوازم ضروری بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تاکید کرد: کمک های غیرنقدی در قالب ۵۰ کامیون و پنج وانت نیسان به مناطق سیل زده ارسال شده و کمک های نقدی نیز به حساب متمرکز استان های درگیر با سیل واریز شده است.
خدرویسی با یادآوری اینکه کمیته امداد و هلال احمر تنها متولیان جمع آوری کمک برای سیل زدگان در سراسر کشور هستند، تاکید کرد: مردم خیر استان کرمانشاه می توانند برای کمک به سیل زدگان کمک های خود را به مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد در سطح استان اهدا کنند.
مردم استان کرمانشاه می‌توانند با شماره‌گیری کد #۹۹*۸۸۷۷* یا واریز کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ و یا شماره حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی ایران در بازسازی منازل تخریب شده در سیل و تهیه اقلام ضروری برای سیل‌زدگان مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =