کودکان و نوجوانان کرمانشاهی صاحب سینما شدند

8620898_696
مشروح خبر

8620898_696

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از آغاز اکران فیلم‌ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایسنا، مهناز فتاحی در حاشیه مراسم افتتاح اکران فیلم‌ در کانون پرورش فکری کرمانشاه اظهار کرد: از (24 تیر) در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه فیلم های ویژه کودکان و نوجوانان اکران خواهد شد.
فتاحی با اشاره به برنامه ریزی کانون پرورشی برای اکران فیلم های با محتوای کودک و نوجوان، افزود: از این پس خانواده‌ها با خیالی آسوده می توانند در کانون پرورش فکری به تماشای فیلم های متناسب با رده سنی فرزندانشان بنشینند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اقدام کانون پرورشی را در راستای اکران فیلم‌های متناسب با رده سنی کودکان و نوجوانان مثبت ارزیابی کرد وگفت: تا پیش از این خانواده ها برای رفتن به سینما به همراه فرزندانشان برای انتخاب فیلم‌های متناسب با رده سنی کودکان و نوجوانان دغدغه هایی داشتند.
فتاحی افزود: خانواده های کرمانشاهی از این پس می توانند با خرید بلیط های 2500 تومانی در دو سانس صبح و بعدازظهر پای فیلم های در حال اکران در کانون پرورش فکری بنشینند.
وی ادامه داد: اکران فیلم را در شهر کرمانشاه فعلا در مرکز شماره دو واقع در سه راه 22 بهمن خواهیم داشت، اما در صورت استقبال خانواده  ها، افزایش تعداد مراکز اکران فیلم در برنامه قرار خواهد گرفت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: امروز و به مناسبت افتتاحیه، اکران ویژه فیلم سینمایی»ضربه فنی» را در شهر کرمانشاه در دو مرکز شماره دو واقع در سه راه 22 بهمن و مرکز شماره چهار واقع در پارک معلم و مرکز کانون پرورشی سرپلذهاب به صورت رایگان خواهیم داشت.
وی ادامه داد: این فیلم که یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است به مدت یک ماه در این سالن‌ها در قالب طرح «کانون نمایش»به روی پرده می‌رود.
اکران فیلم در سالن سینمای مرکز شماره 2 کانون پرورشی واقع در سه راه 22 بهمن در دو سانس 9 تا 11 و 18 تا 20 انجام می شود و علاقمندان
می توانند در همان محل نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =

11 + = 19