گذشت دختران از قصاص پدر

دختران از قصاص پدر با تلاش ستاد تالیف قلوب کرمانشاه گذشت کردند.
به گزارش باختر و به نقل از روابط عمومی شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه رئیس شوراهای استان از سازشی دیگر و گذشتی از سر ایمان و توکل در ایام مشرف به ماه مبارک رمضان خبر داد.
جبار تجری اظهار داشت: پی ایجاد اختلاف شدید خانوادگی در شهرستان کرمانشاه بین زن و شوهری درگیری بالاگرفته و شوهر مقتول جهت ترساندن همسرش گلوله ای شلیک می کند، متاسفانه ناخواسته تیر به مقتول اصابت کرده و تا انتقال به بیمارستان مصدوم فوت می نماید.
رئیس شوراهای حل اختلاف ادامه داد: پس از ورود نیروهای انتظامی پاسگاه مربوطه و تشکیل پرونده و مدارک جرم قاتل دستگیر و به دادسرای شهرستان هدایت گردیدند که پس از جری تشریفات قانونی قاتل محکوم به قصاص و رای نهایی ایشان صادر می شود.
وی افزود :قتل در سال 94 رخ داد که در سال 98 پرونده به درخواست خانواده ی قاتل به ستاد تالیف قلوب شورای حل اختلاف ارسال و به یکی از شعب سازش در قتل ارجاع شد، اعضا و رئیس محترم شعبه 45 با تلاشهای مجدانه و با استعانت از پروردگار و ائمه معصوم در بدو ورود به ماه صیام و میهمانی خداوند رضایت بی قید و شرط را اخذ و بین خانواده های ایشان مودت و مصالحه صورت پذیرفت و پرونده مختومه گردید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =