گلایه مردم کرمانشاه از نبود روغن در فروشگاه ها

alefbakhabar_25735
مشروح خبر

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: طی چند روز آینده بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ تن مازاد بر آن چیزی که شرکت‌های پخش و کارخانجات استان در سطح استان توزیع می‌کنند، در سطح بازار در راستای جبران کمبودها عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، طی ماه‌ها و روزهای اخیر بازار روغن هم همچون برخی اقلام اساسی دیگر ملتهب شده و به نوعی دیگر در بازار نیست، نگرانی‌ها از نبود این قلم کالا موجب شد تا مردم روانه فروشگاه‌ها، بازار و انبارهای عرضه‌کننده روغن برای خرید شوند.

قفسه خالی روغن نیمه جامد یا همان روغن‌های حلبی و روغن سرخ کردنی در فروشگاه‌های شهر کرمانشاه به خوبی قابل روئیت است؛ خبرنگار فارس با مراجعه به یکی از این فروشگاه‌ها علت خالی بودن قفسه را از صاحب فروشگاه جویا شد.

صاحب فروشگاه از کمبود روغن نسبت به قبل سخن گفت و افزود: به نوعی روغن نیست توزیع آن بسیار کم شده، اگر هم باشد به محض چیدن در قفسه از سوی مردم با خرید بیش از حد نیاز مصرف، خالی می‌شود.

«اگر دلار ۴۲۰۰ تومانی حذف نمی‌شد، کمبود روغن نداشتیم»، «تولید افزایش یابد، مشکل عرضه روغن حل می‌شود»، «اگر روغن‌های دپو شده ترخیص می‌شدند، الان با کمبود روغن روبرو نبودیم»، «به‌زودی مشکل روغن در بازار حل می‌شود»، «وعده تامین روغن در بازار کذب است»، «اگر تحریم نبودیم الان روغن داشتیم!» اینها تنها بخشی از اظهارات صاحب‌نظران است که طی ماه‌های اخیر در این خصوص در رسانه‌های رسمی و غیررسمی بیان کرده‌اند؛ ولی با این وجود هنوز مشکل سرجای خودش باقی است و «روغن همچنان کمیاب است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

+ 72 = 82