گل های قالی و کت شلوار مدیریتی!

وحيد حاج سعيدي
این روزهای آبکی و کم چرب که دنیا حتی به کبوتر هایش پشت کرده و کرونا باعث شده همه چیز نیم بند و عسلی برگزار شود، خدا را شکر بازار کت و شلوار فروشان و مانتو فروشان حسابی سکه است و در این رکود اقتصادی بی سابقه فروش بالایی دارند!
البته گمان نکنید مجالس عقد و عروسی و ختنه سورانو ... برگزار می شود نه خیر این طور نیست... حقیقت امر عده ای از دوستان در حال گرم کردن هستند و برای تصدی پست های کلیدی و مدیریتی خیز برداشته اند و حتی تعدادی از آنان پا را فراتر گذاشته و لیست کم کسری واحد مد نظر و پرسنل و خدمتگزار و ... را نیز تکمیل کرده اند!
حتماً در جریان هستید که در دوران تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، هر کس که یک جلسه تبلیغاتی در منزلش برگزار کرده یا چهار تا پوستر و بنر، روی دار و درخت چسبانده است، امروز به کمتر از پست مدیریت راضی نیست و انتظار دارد چند تا پست کلیدی را به ایشان تعارف کنند تا مشارالیه از بین آنها مثل زرد آلوهای درشت باغات میقان یا توت فرنگی های آبدار شفیع آباد، یک پست دهن پر کن را دست چین کند تا منشاء برکات و خیرات در جامعه شود و فرودستان جامعه از فیوضاتش بهره مند شوند!
اما زهی خیال باطل ... چرا که برخی مدیران این مملکت مثل گل های قالی اند! نه انتظار باران دارند و نه دلهره چیده شدن... اینان دائمی اند!
در حقیقت آن زمانی که مشاوران، کارشناسان، روان شناسان ، مربیان مهد کودک و معلمان مدارس و ... دست و پا می زدند که مهارت نه گفتن را به بچه ها بیاموزند، این عزیزان « مهارت بله گفتن» را به خوبی فرا گرفتند! فلذا برایشان جناج و نماینده و ... توفیر نمی کند و همان بار اول قبل از چیدن گل و گلاب گیری و اذن و اجازه از بزرگتر ها و ... ، «بله » را می گویند و خلاص!
فلذا توصیه می شود دوستانی که در حال خرید مانتو و کت و شلوار مدیریتی هستند، دقت باشند محصولاتی را خریداری کنند که قابل استفاده در مجالس شادی و تفریح هم باشد تا اگر دستشان کوتاه و خرما بر نخیل ماند، لااقل البسه خریداری شده روی دست شان نماند! از ما گفتن بود...

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 45