یادی از شادروان «کیومرث محترمی» کارآفرینی در دو جهان!

برخی از انسان های صادق در این دنیای مادی در طول ایام زندگی خویش مثمر ثمرند و وجود آنان مایه خیر و برکت برای دیگران است و برخی دیگر هنگام مرگ با اقدام خیرخواهانه و بشر دوستانه، اعضای بدنشان به دیگری هدیه می گردد و موجب زندگی بخشی به دیگران می شوند و مرگشان باعث احیاء زندگی به همنوع خویش می گردد .
اما هستند افرادی که هم در این دنیا موجب خیرخواهی به دیگران می باشند و هم در جهان باقی ...
زنده یاد، شادروان کیومرث محترمی این انسان خیرخواه و خیر که در طول زندگانی 57 ساله خود همواره موجب خیر و خوبی به دیگران بوده و با اقداماتی خیر خواهانه همواره در مناطق محروم کرمانشاه در اندیشه خدمت و یاری رساندن به همنوعان خویش بوده است، مرگش هم بر زندگی عده ای تاثیر گذاشته و انسان هایی را از مرگ حتمی نجات بخشیده است.
این شخصیت خیرخواه در زندگی پر ثمر خود با اقداماتی نظیر ساخت و راه اندازی سینما و ساخت پاساژ در منطقه محروم دولت آباد ، منشا کارآفرینی واقعی بوده است و با این اقدامات در مناطق محروم موجبات رفاه، شادی، کسب و کار دیگران را فراهم آورده است.
در هنگام مرگ با اهداء تمام اعضای وجودش به عده ای بیمار ناامید، امیدواری بخشید و جان چندین نفر را از مرگ حتمی نجات داد و به آنان زندگی دوباره بخشید .
بجا و شایسته است از این کار آفرین نمونه دو جهانی به نیکی یاد کنیم و برایش رحمت الهی مسألت نماییم .
گفتنی است ؛ این انسان بزرگوار در سن 57 سالگی به علت سکته مغزی به عارضه مرگ مغزی دچار و خانواده ایشان تمامی اعضای وجود او را به بیماران نیازمند اهدا نمودند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + = 16