۴۰ زوج کرمانشاهی در جشن ازدواج «با اجازه امام رضا‌؛ بله» راهی خانه بخت شدند

photo_2019-07-13_00-08-16

به گزارش باختر و به نقل از کانون مهدویت، برای دومين سال پیاپی در سطح کشور، تعداد 40 زوج کرمانشاهی در همایش جشن ازدواج رضوی شرکت کرده و با اجازه امام رضا راهی خانه بخت شدند.
قرائت خطبه عقد توسط خدام حرم رضوی در سایه سار بیرق متبرک امام رئوف انجام شد و این زوج ها زندگی خود را با توسل به امام هشتم آغاز کردند.
حجت الاسلام علی غفوری منش پیش از خواندن خطبه عقد اظهارداشت: عقد به معنی گره زدن است و قرائت خطبه عقد به معنی گره زدن و پیوند دو قلب با یکدیگر است و یکی از ویژگی های خواندن خطبه عقد محبت زوج ها در قلب یکدیگر است.
خادم آستان قدس رضوی گفت: برای رسيدن به آرامش در زندگی باید از بعضی مشکلات کوچک چشم پوشی کرد و چنانچه زندگی ها را همانگونه که برپايه مودت و محبت بنا شده ادامه یابد هیچگاه خانواده ها متزلزل نخواهد شد.
غفوری منش با خواندن حدیثی از رسول گرامی اسلام بیان کرد: چنانچه مردی به همسرش بگويد دوستت دارم هیچگاه این محبت از ذهن همسرش بیرون نمی رود، در واقع پيامبر با این جمله به مردم فهمانده که زن همواره در زندگی تشنه محبت و آرامش است.
رضافرخشاهی رییس کانون مهدویت در حاشیه این مراسم گفت: هدف از برگزاری این جشن ازدواج رضوی ساده تر برگزارشدن مراسم ازدواج است که به نیت امام رضا(ع) همه هزینه های آرایشگاه، تالار عقد، عکاس و میزبانی شام آن به نیت امام رضا(ع) به عروس و دامادها هدیه داده شد.
در پایان این مراسم نشان خادمی افتخاری امام رضا(ع) به مدیریت تالار باغچه مینو اهداشد که برای دومين سال پیاپی به طور رایگان اقدام به برگزاری این همایش می کند، همچنین از آرایشگاه یانیز، آتلیه عکاسی بیان هم تجلیل شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + = 26