125 طرح اشتغالزا در قصرشیرین مصوب شد

مشروح خبر

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین، از تصویب 125 طرح اشتغالزا با تخصیص 240 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان خبر داد.
به گزارش باختر و به نقل از ایرنا ، حشمت اله رضایی در جلسه پیگیری آخرین وضعیت طرح های اشتغالزای روستایی، عشایری و فراگیر قصرشیرین، این طرح ها را در بخش های کشاورزی ، صنایع دستی ، خدماتی ، دامپروری و زنبورداری ذکر کرد و گفت: با تکمیل و بهره برداری از این طرح ها ، زمینه اشتغال 354 تن از افراد جویای کار فراهم می شود.
وی اظهار داشت: از مجموع طرح های مصوب شده در کارگروه اشتغال شهرستان، 70 طرح با 125 میلیارد ریال اعتبار در کمیته فنی استانداری کرمانشاه به تصویب رسید.
وی بیان کرد: طرح های مصوب برای پرداخت تسهیلات به هشت بانک عامل معرفی شدند که در مجموع زمینه اشتغال 203 تن از افراد جویاری کار منطقه را نیز فراهم می کند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفـت: از مجموع طرح های مصوب در کمیته فنی استانداری کرمانشاه ، 58 طرح با 80 میلیارد ریال اعتبار از محل اشتغال روستایی و عشایری و 12 طرح نیز با 45 میلیارد ریال اعتبار از محل اشتغال فراگیر به بانک های عامل معرفی شدند.
رضایی افزود: از مجموع طرح های معرفی شده به بانک های عامل، تاکنون 6 میلیارد و 540 میلیون ریال تسهیلات برای 22 طرح در بخش های میراث فرهنگی و صنایع دستی و کشاورزی با اشتغال زایی 23 تن پرداخت شده است.
وی ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از رویکردهای اصلی دولتمردان ذکر کرد و گفت: دستگاه های اجرایی ذیربط و بانک های عامل باید در کمترین زمان کار پیگیری استعلام متقاضیان طرح های اشتغال را انجام دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

25 + = 35