2 فروشگاه سیار تنظیم بازار راه اندازی شد

20180602123935451

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با اعلام شروع به کار اولین کاروان فروشگاه سیار تنظیم بازار در استان گفت: اکنون 2 دستگاه از این فروشگاه در شهر کرمانشاه راه اندازی شده است.
به گزارش باختر، خسرو شهبازی در گفت و گو با ایرنا افزود: این کاروان با محوریت حمایت از کالای ایرانی و توزیع عادلانه اقلام اساسی غذایی در مناطق کم برخوردار ساخته و راه اندازی شده است.
وی با اشاره به اینکه کاروان فروشگاهی سیار برای اولین بار در کشور و در استان طراحی و ساخته شده، گفت: 20 دستگاه از این کاروان فروشگاهی سیار برای پوشش 40 نقطه از استان که دسترسی کمتری به فروشگاه های اقلام اساسی دارند، در دست ساخت است.
او اظهار داشت که این تعداد کاروان به تدریج تا پایان سال در استان مستقر می شود.
وی اضافه کرد: در ساخت این کاروان فروشگاهی سیار، یخچال های استاندارد برای نگهداری گوشت مرغ و قرمز، روغن و سایر اقلام غذایی مناسب وجود دارد.
شهبازی در خصوص نحوه خدمت رسانی این کاروان سیار تصریح کرد: این کاروان سیار دارای 2 دریچه شامل قسمت فروش ارائه اقلام غذایی به بانوان و آقایان است.
وی گفت: این کاروان به صورت کاملا مدرن است و در مواقعی که در منطقه ای بحرانی مانند زلزله رخ دهد که نیاز به خدمات رسانی غذایی سیار باشد از آن می توان برای خدمات رسانی استفاده کرد.
این کاروان فروشگاهی سیار مدرن توسط شرکت الغدیر به عنوان یکی از خدمات دهندگان توزیع اقلام اساسی در استان هزینه و اجرا شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 11