2 قصابی غیرمجاز در جوانرود تعطیل شد

مشروح خبر

رئیس شبکه دامپزشکی جوانرود از تعطیلی 2 باب مغازه قصابی غیرمجاز و غیربهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه مقدار 50 کیلوگرم گوشت و فرآورده خام غیربهداشتی، ضبط و معدوم شد.
به گزارش باختر وبه نقل از ایرنا ، دکتر احمد امیری افزود: تعطیلی این واحد قصابی در راستای اجرای طرح ساماندهی کشتار غیرمجاز بین راهی جوانرود - بیاشوش انجام شد.
وی اظهار داشت: این طرح با همکاری نمایندگان ادارات اکیپ مشترک شامل صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اماکن انتظامی، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف در روستای صفی آباد اجرا شد.
وی افزود: برخورد با واحدهای متخلف با همکاری اتاق اصناف جوانرود، شبکه بهداشت و‌ همکاری خوب دستگاه قضایی و نیروی انتظامی صورت گرفته است.
رئیس شبکه دامپزشکی جوانرود تاکید کرد: با توجه به گردشگرپذیری منطقه و‌ اهمیت سلامت مردم، هیچ اغماضی در برخورد با مراکز عرضه فرآورده های خام دامی غیرمجاز نداریم.
امیری توصیه کرد: گوشت هایی که به شکل غیربهداشتی وغیرمجاز در کنار معابر و جاده ها به فروش می رسد به هیچ وجه مورد تایید دامپزشکی نیست و سلامت مصرف کنندگان آن را به شدت تهدید می کند.
وی ادامه داد: مردم گوشت و مرغ مورد نیاز خود را حتما از مراکز معتبر و مجاز که تحت نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی می باشند، تهیه کنند.
وی همچنین از مردم هم خواست تخلفات این واحدها را با تلفن 1512 و سامانه پیامکی 100010001512 با دامپزشکی در میان بگذارند.
شهرستان جوانرود با بیش 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده
است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در digg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پنج =

+ 28 = 34